Фотосушка «Вишиванкові спогади»
ЧAС ТА МICЦЕ
17:00 — 19:00
Приморський бульвар

Фотосушка, присвячена десятій річниці Вишиванкового фестивалю — приємні спогади за всі роки існування заходу ❤️

26 серпня з 17:00 до 19:00 ділимося фотоспогадами на Приморському бульварі. Приносьте свої фотографії, зроблені під час фестивалю у будь-якому з 10 років його насиченого життя 📸 Учасники матимуть змогу забрати стільки фото, скільки принесуть самі. Для цього потрібно «забронювати» улюблену фотокартку: просто підпишіть папірець своїм ім’ям із прізвищем та прикріпить до фото.

📍 Локація: приморський бульвар, праворуч біля фунікулеру.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОТОсушці?

▫️ Видрукувати ваші фото з фестивалю — в будь-якому форматі, з будь-якої камери, головне ваші.
▫️ Підписати фото зі зворотної сторони — все ж таки воно дістанеться комусь іншому та варто поділитися ще й думками/ побажаннями, написати кілька приємних слів наступному володарю.
▫️ Прийти на Сушку 26 серпня!

ФОТОсушка — це виставка-обмін на 1,5 години. Ви приходите та вивішуєте фото на мотузку за допомогою прищіпок, роздивляєтесь всі інші знімки, а через 1,5 години фотографи та гості сушки отримають змогу по сигналу зняти собі на пам’ять по 1-2 фото!

Рівно о 19:00 буде оголошено «стоп».

Ідея запозичена в місті на Неві. «Сушка» — міжнародна акція з обміну фотографіями, придумана та вперше реалізована в Санкт-Петербурзі у 2010 році. З того часу Сушка пройшла в більш ніж 100 містах світу та зібрала понад 45 000 учасників, але в Одесі ж завжди все по-особливому 🇺🇦

▫️ Офіційна група проекту: https://www.facebook.com/fotosushka/